Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. 10. 2017

Stěhování, slavnostní otevření školy a Den otevřených dveří

Vážení rodiče a zákonní zástupci žáků, přátelé školy,

obracím se na vás s prosbou o pomoc při stěhování nábytku a pomůcek z externího skladu a Glacioly zpět do zrekonstruované školy. Tato brigáda byla mnou avízovaná již v srpnu 2017 na webových stránkách školy. Bude se konat ve čtvrtek a v pátek 26. a 27. 10. 2017. Začátek v 9.00 hodin – sraz u vchodu na hřiště. (ZRUŠENO)

Občerstvení zajištěno.

Vzhledem k okolnostem odvolávám ředitelské volno vyhlášené na 30. a 31. 10. 2017. Důvody pro vyhlášení pominuly, resp. termín ředitelského volna bude přesunut na 20. 11. 2017. Tento den se bude konat Den otevřených dveří u příležitosti slavnostního otevření školy. Začátek je plánován na 13.00 hodin, ukončení v cca 18 hodin. Děti se budou moci do školy podívat spolu se svými zákonnými zástupci či příbuznými. Rádi bychom, aby se škola otevřela již zcela hotová, čistá, vybavená pomůckami, funkční technikou atd. Proto jsme posunuli otevření školy o cca tři týdny.

S tím souvisí i prosba o pomoc (tentokrát již opravdu naposledy) sobotu 18. 11. 2017 pátek 17. 11. 2017, kdy bude potřeba přestěhovat zbylý nábytek z Glacioly do školy.

Výuka v "nové" škole by začala od úterý 21. 11. 2017.

Věřím, že naše důvody pochopíte a změny s ředitelským volnem vám příliš nezkomplikovaly život. Pokud jste si již zajistili nějaký pobyt s dětmi např. v zahraničí, není třeba ho rušit, děti budou omluveny.

Prosím případné brigádníky, aby mi napsali na školní mail zspysely@seznam.cz , kdy se s největší pravděpodobností brigády zúčastní. Je to především kvůli zajištění odpovídajícího množství občerstvení.

Je možné, že ještě budu přidávat další informace, sledujte, prosím, webové stránky školy. Zároveň poprosím třídní učitele vašich dětí, aby vám moje případné sdělení posílali hromadným emailem. Věřím, že to nebudete brát jako obtěžování nevyžádanou poštou.

Moc děkuji za pochopení a pomoc, bez které bychom se těžko obešli. Děti se budou učit v krásném prostředí, a to i díky vám.

 

Za školu Mgr. Iva Niklesová, ředitelka školy

Za město Pyšely Stanislav Vosický, starosta