Jdi na obsah Jdi na menu
 


23. 10. 2019

Kandidáti do školské rady

Zde jsou kandidáti na člena školské rady za zákonné zástupce žáků:

1. Barbora Řeháková

2. Lukáš Zajíček

Co o sobě kandidáti napsali:

Jmenuji se Barbora Řeháková, je mi 38 let. Vystudovala jsem Obchodní Akademii v Praze. V současné době pracuji jako účetní. S rodinou žiji v Pyšelích. Mladší dcera navštěvuje místní základní školu, kde je spokojená.

V případě zvolení bych se ráda zaměřila na komunikaci mezi školou a rodiči, aby byli rodiče informováni o záměrech školy a zároveň aby měla škola zpětnou vazbu od rodičů.

Jmenuji se Lukáš Zajíček, je mi 43 let, jsem ženatý za místní rodačku Barboru Podroužkovou, máme syna (8) a dceru (11). Obě naše děti navštěvují pyšelskou školu. Vystudoval jsem střední průmyslovou školu v Praze a ještě střední odbornou školu umělecko-řemeslnou v Praze. Jsem majitelem firmy RepasAntik s.r.o., která se věnuje restaurování památek.

Ve svém volném čase se věnuji včelaření a v letech 2008 - 2018 jsem působil ve funkci jednatele místního včelařského spolku.

Případným zvolením do školské rady bych chtěl získat možnost pozitivně ovlivňovat dění ve škole. V Pyšelích bydlím 12 let a mám zde vytvořené sociální vazby, díky jimž mohu bezproblémově komunikovat s rodiči a školské radě tak tlumočit jejich podněty. Jsem přesvědčen, že výchova a vzdělání našich dětí je celospolečenskou prioritou a kvalita výuky a výchovy by měla být cílem nás všech, rodičů, učitelů i vedení školy. K tomu chci přispět svou přítomností ve školské radě.