Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. 3. 2016

Exkurze do Městské knihovny v Praze

Exkurze do Městské knihovny v Praze

V úterý 9. února 2016 jsme se my, 8. třída, společně s 9. tř. a učiteli vydali na výlet do Městské knihovny v Praze. Sraz byl dán v 7:35 hodin u školy, v 7:50 jsme autobusem odjeli do Senohrab na vlakové nádraží. Za pět minut přijel vlak, se kterým jsme dojeli na konečnou stanici Hlavní nádraží v Praze.

Poté jsme vystoupili a šli směrem ke knihovně, kde na nás čekala slečna, která je v knihovně zaměstnána. Měla pro nás přichystaný výklad na téma BIBLE. Nejprve nám vysvětlila pojem knihy a pak jsme společně knihu rozdělili na Starý a Nový zákon. Posledním naším úkolem bylo ve dvojicích přečíst příběhy, které nám rozdala a dala nám pár minut na promyšlení a přichystání, abychom mohli jednotlivé příběhy odprezentovat před ostatními spolužáky a učiteli.

Po programu jsme se vydali do obchodního centra Palladium. Pod dohledem učitelů jsme si dali oběd a po obědě jsme vyrazili na vlak, který nás odvezl zpět do Senohrab. Konec našeho výletu byl příjezd autobusu po 15. hodině do Pyšel na náměstí. Po svolení učitelů jsme mohli vyrazit domů.

         Můžu v klidu říci za všechny, že se nám výlet do Prahy líbil.

Karolína Kaizrová

VIII. ročník

2016

FOTO ZDE