Jdi na obsah Jdi na menu
 


23. 9. 2018

Roční plán akcí 2018/19

Roční plán akcí 2018/19

Září 2018

5. 9. - etické dílny - 2. tř.

11. 9. - mykologická přednáška pro 1. - 9. tř.

13. 9. třídní schůzky

18. 9. - dopravní výchova v Říčanech - 4. třídy

24. 9. - muzeum v Pyšelích - 1.A,B

25. 9. - přespolní běh ve Vlašimi - vybraní žáci 2. stupně

26. 9. - atletická všestrannost ve Vlašimi - 2 družstva žáků 1. st.

27. 9. - běh václavek - soutěž v běhu na Loretu pro žáky 1. - 4. třídy

Říjen 2018

4. 10. - Den zvířat - 1.B, 2. tř. - projektový den

5. 10. - exkurze - Vodní dům v Hulicích - 4.A, 2.tř.

5. 10. - přednáška MVDr. Z. Semeráda o ochraně zvířat - 1.A,B

9. 10. - Vodní dům v Hulicích - 3.A,B

16. 10. - Doteky státnosti - Pražský hrad - 3.A

16. 10. - jízda zručnosti na kole - 4.A,B (u Glacioly)

17. 10. - workshop na podporu primární prevence "Hladání společného rytmu" - celá škola

22. - 26. 10. - týden naší republiky - projekt 1. stupně

Listopad 2018

8. 11. - třídní schůzky + volby do školské rady

8. 11. - sálová kopaná pro vybr. žáky 2. st. - Benešov

14. 11. - tučňáci v Rudolfinu - vých. koncert - 2. tř., 4.A

26. 11. - Toulcův dvůr Praha - 3.A

29. 11. - anglické divadlo pro žáky od 3. třídy

30. 11. - divadel. předst. Pejsek a kočička - 1.A,B, 2. tř.

Prosinec 2018

4. 12. - Mikulášská nadílka žáků 9. tř. (i s nějakými čerty)

5. 12. - Maxipes Fík - divadlo Tábor - 1.A,B

5. 12. - začíná plavecký výcvik pro 2. a 3. tř.

10. 12. - Ladova zima - divadlo Tábor - 2. tř., 3.A, 3.B, 4.A

11. 12. - preventivní programy Městské policie Benešov pro 2. stupeň

13. 12. - preventivní programy Městské policie Benešov pro 1. stupeň

13. 12. - exkurze do Drážďan - pro žáky 2. st.

13. 12. - florbalový turnaj pro vybrané žáky 4. tříd

19. 12. - etické dílny Jak se máš? - 1.A, 1.B

20. 12. - Toulcův dvůr Praha "Kam s ním? - 3.B (recyklace papíru)

Leden 2019

9. 1. - výchovný koncert v Národním domě Na Vinohradech - Hana Robinson Trio (žáci 5. - 9. tř.)

30. 1. - okresní kolo matematické olympiády ve Vlašimi - žáci 5. třídy

Únor 2019

13. 2. - Etické dílny - 1. A,B

19. 2. - gymnastická všestrannost 3. - 5. tříd

21. 2. - gymnastická všestrannost 6. - 9. tříd

28. 2. - recitační soutěž Pyšelská kytička

Březen 2019

12. 3. - Neviditelná výstava - 4.A + 2. tř.

21. 3. - exkurze do Planetária - 3.A, 3.B

28. 3. - Den otevřených dveří

Duben 2019

3. 4. - turnaj ve vybíjené pro vybrané žáky 1. stupně v Benešově

4. 4. - turnaj ve vybíjené pro vybrané žáky 1. stupně v Benešově

5. 4. - promítání filmu Planeta Země v Benešově - 7. třída

9. 4. - Velikonoční dílny pro žáky 1. stupně a jejich a rodiče od 14 do 16 hodin

10. 4. - plavecko - běžecký pohár 4.- 9. tříd (vybraní žáci)

11. 4. - třídní schůzky

15. 4. - projektový den Setkání se spisovatelem Janem Krůtou - 2. tř. a 4.A

24. 4. - fotbalová soutěž Mc Donald´s Cup pro vybrané žáky 4. a 5. tříd

25. 4. - fotbalová soutěž Mc Donald´s Cup pro vybrané žáky 1. až 4. tříd

Květen 2019

14. 5. - "Vzpoura úrazům" - preventivní program VZP - 5. a 6. tř.

21. 5. - "Vzpoura úrazům" - preventivní program VZP - 7., 8. a 9. tř.

24. 5. - atletická všestrannost žáků 1. stupně

30. 5. - třídní schůzky

Červen 2019

6. 6. - "Vzpoura úrazům" - preventivní program VZP - 3.A,B a 1.A,B

7. 6. - "Vzpoura úrazům" - preventivní program VZP - 2.tř. a 4.A,B

27. 6. - školní akademie od 18 hodin v sokolovně