Jdi na obsah Jdi na menu
 


30. 10. 2019

Roční plán akcí 2019/20

Roční plán akcí 2019/2020

Září 2019

4. 9. - festival vědy v Praze - 2. - 5. třída

10. 9. - chemické divadlo ve škole - žáci 2. a 3. třídy

16. 9. - přednáška pana Hornycha o nebezpečí drog - 6. - 9. tř.

24. 9. - exkurze do skanzenu v Přerově nad Labem, zámek Loučeň - 3. tř. a 5.A

27. 9. - tradiční běh václavek - žáci 1. stupně

Říjen 2019

1. 10. - atletická všestrannost - žáci 2. stupně

2. 10. - atletická všestrannost - žáci 1. stupně

11. 10. - etické dílny - 1. třídy

15. 10. - veletrh odborných dovedností v Praze - VET FEST - 9. třída

16. 10. - přednášky paraZOO - 2. - 6. tř.

24. 10. - koncert cimbálové kapely Réva - 4. - 9. tř.

25. 10. - exkurze do pyšelské knihovny - 1. třídy

Listopad 2019

5. 11. - divadlo Spejbla a Hurvínka "Hurvínek mezi osly" - 1. a 2. třídy

6. 11. - návštěva žáků 4.A v MŠ

21. 11. - anglické divadlo v sokolovně - 1. - 9. tř.

26. 11. - Chemický workshop pro žáky 1 a 4. tříd

Prosinec 2019

4. 12. - vánoční dílny pro žáky 1. stupně od 14 hodin

10. 12. - marionety - celá škola

18. 12. - koncert Brass Five pro žáky 1. až 3. třídy

Leden 2020

24. 1. - etické dílny v 1. třídách

28. 1. - O Smolíčkovi - 1. a 2. třídy

29. 1. - mobilní planetárium - 1. stupeň

29. 1. - okresní kolo matematické olympiády

Únor 2020

6. 2. - školní kolo olympiády v AJ

20. 2. - Náš les - program pro 2. třídy

27. 2. - recitační soutěž Pyšelská kytička

Březen 2020

1. 3. - 6. 3. - lyžařský výcvikový kurz

3. 3. - výlet do Kutné Hory - výstava J. Trnky (2.A, 2.B)

5. 3. - Bezpečně na internetu - 4.A, 4.B, 5.B, 6. tř.

5. 3. - noční čtení v 1.B

6. 3. - hudební pořad Hudba školám

16. 3. - výlet do Kutné Hory - výstava J. Trnky (3. tř., 5.A)

18. 3. - začíná plavecký výcvik 2. a 3. třídy

17. - 19. 3. - přednášky Bc. Koubové, členky Mě Policie Benešov

Duben 2020

3. 4. - kino Benešov - Senegal - 5.B a 6. tř.

16. 4. - Den otevřených dveří od 16.00 do 19.00 hodin

20. - 21. 4. - zápis do 1. tříd

21. 4. - Den Země - celoškolní projekt

22. 4. a 23. 4. - McDonald´s Cup - malá kopaná

30. 4. - náhradní termín pro zápis do 1. třídy

Květen 2020

5. 5. - výlet do Tábora - divadel. předst. "Ronja, dcera loupežníka" - 3. tř. a 5.A

12. 5. - Jarní zpívání - tradiční školní soutěž ve zpěvu

13. 5. - Den proti rakovině - celoškolní projekt

14. 5. - chemický workshop - 6., 8. a 9. třída 

14. 5. - fotografování tříd

19. 5. - výlet 1. tříd do Starých Hradů u Jičína

27. 5. - dopravní výchova v Říčanech - 4.A,B

Červen 2020

8. - 12. 6. - stmelovací pobyt 1. A,B a 2.B veš Smršťově

25. 6. - školní akademie od 18 hodin

29. a 30. 6. - ředitelské volno