Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. 10. 2012

Roční plán akcí

Roční plán akcí

(bude průběžně aktualizován)

Říjen

Po 29. 10.       – Rudolfinum „Hudba a život“, Praha – 4. a 5. tř.

Listopad

Pá  2. 11.         – Divadlo Minor, Praha – 4. tř.

Po  5.11.         – Rudolfinum , Praha – 3. tř.

Čt  8. 11.         – Preventivní program – 9. tř.

Pá  9.11.         – Labyrint světa - div. představení V. Marčíka v Kamenici (7. + 8. + 9. tř.)

Ne 11.11.       – Klub mladého diváka - "Čarokraj" , Národní divadlo,

                           (přihl žáci 9. a 8.  tř.)

Po 12. 11.       – Hurá do opery „Česká opera“, Praha  – 1. tř.

Čt 15. 11.        – Minerály, Praha – 5. – 9. tř.

Pá 16.11.         – Fotografování 1. stupně cca od 10.30 hod., nezávazné

                          (M. Šebek) - náhled stylu ZDE

St 21. 11.         – Přehlídka středních škol v Integrované střední škole technické,

Černoleská 1997, Benešov - pro žáky 9. roč. od 13.00 hod. do 17.00 hod. (doprovod na tuto akci škola nezajišťuje)

Čt 22.11.         – Přehlídka středních škol v Integrované střední škole technické,

Černoleská 1997, Benešov - pro žáky 9. roč. od 9.00 hod. do 16.00 hod. (doprovod na tuto akci škola nezajišťuje)

Pá 23.11.        – Sálová kopaná - Benešov (vybraní žáci 8. a 9. tř.)

St 28. 11.       – Soutěž "Zachraňte Afriku" pro družstvo žáků 9. tř.

Prosinec

Po 3. 12.         – Rudolfinum „Hudba a barvy“, Praha – 4. a 5. tř.

St  5. 12.

     12. 12.        – Plavání – 2. a 3. tř.

     19. 12.

Pá   7.12.        – The Bear Theatre - předsatavení v Aj - v místní

                             sokolovně (3. - 5. tř. od 9.00 hod.,

                                6. - 9. tř. od 11.00 hod.)

Po 17.12.        – Vánoční besídka 1. stupně od 8.30 hod. v sokolovně

Čt 20. 12.        – Divadlo Spejbla a Hurvínka - 1. až 4. tř.

                         – Vánoční florbalový turnaj pro 2. stupeň

                             v sokolovně

                        – Vánoční koncert žáků nejen naší školy

                            (učebna Čj)


Leden 2013

Pá 4. 1.           - krajské finále v sálové kopané - žáci 8. a 9. tř.

Po 7. 1.           – Hurá do opery „Německá opera“, Praha  – 1. tř.

St  9. 1.

     16. 1.          – Plavání – 2. a 3. tř.

     23. 1.

     30. 1.

Út 15. 1.          – KD Kamenice - J. Uhlíř - 2. - 5. tř.

St 16. 1.          Středověká hodina v 7. třídě - paní Purkrtová

Čt 17. 1.          – Divadlo Minor, Praha – 4. tř.

Ne 20. 1. - So 26. 1.  - Lyžařský výchovně-vzdělávací kurz (7. - 9. tř.)

Po 21. 1.         – Hurá do opery „Svět baletu“, Praha  – 1. tř.

St 23. 1.          – Exkurze do České národní banky v Praze (8. a 9. tř.)

Po 28. 1.         –  „Nová dobrodružství veverky  Zrzečky“ a „Divadelní cestopis“, soubor Divadélko pro školy, sokolovna

 

Únor

 

St  13. 2.

     20. 2.          – Plavání – 2. a 3. tř.

     27. 2.

Po 18. 2.         – Lovci a jejich kořist, enviromentální pořad, sokolnická společnost Teir, učebny fyziky

Po 18.2.          - KMD "Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes" - Praha (někteří žáci 8. a 9. tř.)

Po 25.2.         – "Rudolfinum", Praha, 3. třída

 

Březen

 

Po 4.3.             – KMD "Cyrano z Bergeracu" - Divadlo Pod Palmovkou (žáci 8. a 9. tř.)

Pá 15. 3.            Pyšelská kytička - recitační soutěž od 11.50 hod.(soutěží žáci 1. - 9. tř.)

Pá 22. 3.          – Smysly živočichů, enviromentální pořad, sokolnická společnost Teir, učebny fyziky

Po 25.3.          – Rudolfinum „Hudební skládačky“, Praha – 4. a 5. tř.

Út 26. 3.         – Velikonoční dílny pro žáky 1. st. od 14 do 16 hod.

Duben

Po 15. 4.         – Hudebně-výchovný pořad o populární hudbě - celá škola (v sokolovně)

St 17. 4.          Mc Donald Cup - fotbalová soutěž, 1., 2. a 3. tř.

Čt 18. 4.         Mc Donald Cup - fotbalová soutěž, 4. a 5. tř.

Po 22. 4.         – Hurá do opery „Italská opera“, Praha  – 1. tř.

Út  23. 4.         – Planetárium -Praha - 5. - 9. tř.

Pá 26. 4.          – Dravci a sovy, enviromentální pořad, sokolnická společnost Teir, školní dvůr

                          Velikonoční zpíváníčko - pěvecká soutěž pro žáky školy (od 12.00 hod.)

Květen

Po 6. 5.         Mc Donald Cup - fotbalová soutěž, 4. a 5. tř. - okresní finále

Po 13. 5.         – Rudolfinum „Hudební příběhy“, Praha – 4. a 5. tř.

Pá 17. 5.        – Návštěva knihovny v Čerčanech - 1. tř.

Ne 19.5.         – KMD "Vražda za oponou" - Hudební divadlo Karlín (žáci 8. a 9. tř.)

St  22. 5.        – Výlet do Sázavského kláštera - 1. tř.

Út 28. 5.         – Planetárium, Praha – 3. a 4. tř.

St 29. 5.         – Atletická všestrannost - Vlašim, vybraní žáci 1. stupně

Pá 31. 5.         – Divadlo Gong, Praha - "Cesta kolem světa" - 1. - 4. tř.

Červen

3. - 14. 6.    – Active English Week - výuka Aj rodilým mluvčím (vybraní žáci)

St  5. 6.           – Výlet  – Hrusice - 1. tř.

Út 11.6.          – Hurá do opery „Lazebník Sevillský“, Praha  – 1. tř.

St 12.6.          – Dětský den s KRPŠ

Po 17. 6.         – Hurá do opery „Francouzská opera“, Praha  – 1. tř.

St  19. 6.         – Výlet  – 4. a 5. tř.

Pá 21. 6.         – Školní akademie, sokolovna (18.00 hod.)

Po 24. 6.         – Výlet  – Olbramovice - Eko Centrum Čapí hnízdo - 2. tř.

Út - St 25. a 26. 6. - Šelmberk - Dva dny ve středověku - někteří žáci 6. - 9. tř.